Przygotowania do remontu

Planując remont mieszkania należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi sprawami:

– które pomieszczenia będą objęte pracami remontowymi

– jak rozległy ma to być remont (czy ma być to tylko odświeżenie pomieszczeń czy też gruntowny remont, np. z wymianą instalacji)

– pomysł na nowy wystrój – skonsultuj go ze współdomownikami; ustalcie czy skorzystacie z pomocy projektanta czy też zdacie się na własną wyobraźnię

– pooglądaj potrzebne do remontu materiały w sklepie, ustal ze sprzedawcą dostępność wybranych produktów (zdarza się, że te droższe czy nietypowe dostępne są tylko na zamówienie i będziesz musiał na nie poczekać ok. dwóch tygodni)

– warto zmierzyć pomieszczenia, które mają być remontowane aby móc obliczyć ile farby, płytek czy paneli będziesz potrzebować.

Jeśli już przeanalizowałeś powyższe punkty zadzwoń do mnie. Umówimy się na spotkanie, omówimy szczegóły, otrzymasz wstępną (bezpłatną i niezobowiązującą) wycenę. Ustalimy też termin. Pamiętaj, jeśli decydujesz się na remont w sezonie letnim, musisz go zaplanować już kilka miesięcy wcześniej. Należy wziąć pod uwagę znacznie dłuższy czas oczekiwania na wolny termin, gdyż jest to najbardziej popularny okres na przeprowadzanie remontów.

2018-02-17T01:44:04+00:00